Menu
ZOOSoft | eKasa Slovensko

Nabízíme plnou podporu eKasa pokladnic

  • Elcom Euro 50
  • Elcom Euro 150
  • Elcom EFox
Pro správné nastavení hardwaru využijte: Manuál pro nastavení eKasy
 


Poznámka:
Pokud účtujete přes pokladnu, kterou nepodporujeme (a to včetně virtuálních), můžete i přesto ZOOSoft využívat a mít vše v pořádku jak v programu ZOOSoft, tak na straně úřadů.
V takovém případě doporučujeme účtovat tímto způsobem:

1. Vystavíte účet v programu ZOOSoft (proto, abyste měli kompletní přehled o tržbách, o tom, kdo byl na jaké službě, jaký produkt si zakoupil, aby se vám ze skladu odečetl spotřebovaný materiál a program vám mohl uchovávat a vyhodnocovat potřebné informace) - klasickým způsobem vytvoříte účet, nicméně účtenku netisknete, pouze si jí uložíte.*
*je nutné mít v sekci Střediska - eKasa(SK) odkliknutý čtvereček "Používat registrační pokladnu nebo Fiskální tiskárnu na Slovensku", jinak nebude aktivní tlačítko "Uložit"

2. Souběžně vystavíte účet i ve vaší pokladně, kterou používáte - vytisknete účtenku a předáte jí zákazníkovi, čímž splníte povinnost vůči státu.Programátor a tvůrce komunikačního "můstku" mezi eKasou a programem ZOOSoft.

Kontakt:
Ing. Miroslav Dobák
Ružomberok, Slovakia
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Technická podporaPotřebujete poradit? Volejte na technickou podporu +420 608 936 960, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se s námi spojte přes chatovací okénko. Na všech platformách vám rádi poradíme.

Sledovat nás můžete i na Facebooku.