Menu


 

Chytrý program pro psí salony

Otestujte na měsíc zdarma

Chci vyzkoušet

 

 

 

 

 

 

csendeitplsk

Uveďte prosím e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.

Usnadněte si vaše podnikání

Seznamte se s programem ZOOSoft, vytvořeným pro psí salony.

Tento software automatizuje a dělá za vás úkony, které jsou pro vedení salonu a podnikání nezbytné. Každodenní operace tak zvládnete mnohem rychleji a pohodlněji.

🐶 Program ZOOSoft jednoduše:
• zefektivnit vaší práci
• ušetří vám čas, mnoho energie (i nervů)
• zavede do podnikání řád, jednoduchost a lehkost

Není nad vlastní zkušenost → tak se přesvědčte sami.

Nebojte se inovace a vyzkoušejte zdarma zkušební verzi programu.
Software ZOOSoft - programové vybavení pro psí salony

 

Program ZOOSoft

Nový způsob vedení salonu

Dejte sbohem paragonům, různým papírkům i diáři!
Věnujte se vašim zvířecím klientům, o to ostatní se postará ZOOSoft – šikovný, intuitivní
a uživatelsky přívětivý software. Stačí se mu jednou na začátku pověnovat, naplnit ho daty (firma, ceník, sklad…) a následně už bude pracovat pro vás jako dobrý spolehlivý parťák.

Velkou výhodou je, že všechny důležité a citlivé údaje zadané do programu (tržby, statistiky, informace o klientech apod.) nelétají nikde po internetu, ale jsou v bezpečí vašeho počítače.
Diář si nezazálohujete, kompletní databázi ZOOSoftu ano (automaticky 2x denně).
Vaše kompletní data o podnikání tak máte v naprostém bezpečí.

Klienti | ZOOSoft


Detailní karta klienta / mazlíčka
→ informace k nezaplacení

Zapisujte si ke každému zákazníkovi a jeho mazlíčkovi cokoli, co je pro vás důležité. Od kontaktních údajů přes diagnostiku zvířecí srsti, chování, až po maličkosti. Interaktivní karta vám zobrazí
i historii účtenek, prováděných služeb nebo zakoupených produktů. Fotíte si „před a po“? Přidejte si i fotografie do karty mazlíčka. Máte tak vše přehledně na jednom místě! | GDPR ✔

Stažení programu | ZOOSoft

 

SMS připomenutí | ZOOSoftEfektivní komunikace s výsledky
→ automatické SMS připomínky

Automatické připomínkové SMS zprávy mají u klientů velmi pozitivní odezvu. Není nad to 24 h před termínem klientovi připomenout jeho objednávku. Nejen, že se sníží počet nepříchozích klientů, ale pokud se zákazník na popud zprávy omluví, máte ještě čas objednat si na prázdné místo někoho nového. Automatické SMSky můžete využít i na přání k narozeninám, k svátku, pro reklamní zprávy či pro jakékoli libovolné SMS.

Účtování s klientem | ZOOSoft

 

 

Snadné zúčtování s klientem

Účtovat v programu ZOOSoft můžete rozličnými typy plateb (hotovost, platební karta, QR platba, voucher, kredit, barter atp.) a účtenku klientovi odesílat třeba na email.
Není třeba se obávat ani EET, na něj je program připravený, kvůli evidenci proto není třeba pořizovat si žádná další zařízení. Na Slovensku podporujeme napojení na eKasu.


 Objednávky | ZOOSoft

Přehledný kalendář objednávek


Na realizovaných objednávkách stojí celé vaše podnikání, proto je sekce Objednávek zásadní
a propracovaná
tak, aby účelně během dne plnila všechny vaše potřeby.

Stažení programu | ZOOSoft

Účetní | ZOOSoft„Papíry“ pro účetní bez práce!


Program vám sám (na základě tržeb a pohybů) připravuje podklady pro účetní. Jedním kliknutím si vytisknete tiskovou sestavu k tomu určenou, nebo jí rovnou emailem odešlete účetní firmě. Tím končí v tomto ohledu vaše práce.😊

 

Sklad | ZOOSoft


Kontrola a hlídání skladových zásob


ZOOSoft má vaše skladové zásoby v merku. Ví, co vám právě dochází, a tak vás na to včas upozorní. Ať už jde o zboží, které prodáváte nebo o váš materiál na práci. Už nikdy vám nemůže nic dojít!Statistiky | ZOOSoft


Aktuální statistiky aneb jak se vám vede


Jak se salonu tento týden nebo měsíc dařilo vám prozradí jednoduché grafy. Hodnotit lze denní či měsíční uzávěrky - tržby, celkový obrat, nejprodávanější produkty atp. Snadno můžete srovnávat jednotlivá období a vidět na první dobrou, jak vaše firma prosperuje.

Stažení programu | ZOOSoft

Online rezervace | ZOOSoftOnline rezervace v psím salonu? Jde to!


Stačí si s nastavením pohrát, dobře ho promyslet a navolit dle ceníku a vaší praxe.
Zákazník se k vám poté může objednat kdykoli si vzpomene, 24 hodin / 7 dní v týdnu. Bez toho, aniž byste pro to vy museli něco udělat (zvedat telefon nebo odepisovat na zprávy). Úspora času je zde bezpochyby značná. Online rezervace proto můžete vyzkoušet nezávisle na ZOOSoft zdarma.

 
Velký salon | ZOOSoft


Jeden program pro všechny


Pracuje ve vašem salonu více IČařů? Stačit vám bude jeden počítač s programem ZOOSoft. Každá firma má pak v programu vlastní licenci, díky které může účtovat sama na sebe, mít svůj vlastní sklad, objednávky, tržby, podklady pro účetní a další nezbytnosti pro vedení vlastního podnikání.

 

 

Na detailech záleží


Detaily tvoří celek, proto v programu najdete mnoho vymazlených funkcí, jako je třeba úkolovník, blacklist, individuální VIP slevy, věrnostní program, účtování v různých měnách a další drobnosti, které vám zefektivní práci.

 Stažení programu | ZOOSoft

Certifikát kvality | ZOOSoft

Platební terminál

Platební terminál a BránaPřijímejte od vašich klientů platby kartou nebo předem za vaše služby – pohodlně a díky spolupráci s Comgate i za výhodných podmínek!

transakce od 0,59%
• peníze na firemním účtu hned druhý den
• možnost implementace Platební Brány přímo do Online rezervací
• pronájem terminálu ZDARMA při obratu nad 50 tis Kč / měsíc

poptat.jpg

Platební terminály od Comgate máme ověřené v praxi, vše skvěle funguje, včetně podpory.
Smlouva je bez závazku a možnost vypovědět kdykoli.

Technická podporaPotřebujete poradit? Volejte na technickou podporu +420 608 936 960, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se s námi spojte přes chatovací okénko. Na všech platformách vám rádi poradíme.

Sleduj nás na:   Instagram | HairSoft

 

  Pet Grooming Association of the Czech Republic, z. s.      Veterinární kosmetika | ZOOSoft   UnisBook | ZOOSoft